Zamknij

W trakcie kwarantanny gra na puzonie. Sąsiedzi zostawili mu wiadomość

18.03.2020 15:58
Puzon
fot. Shutterstock

W jednym z bloków na warszawskim Ursynowie pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Sąsiedzi w związku z pracą zdalną proszą o skrócenie muzycznych treningów. Ktoś w ich klatce uczy się grać na puzonie.

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, w kraju trwa akcja "Zostań w domu". Wiele osób pracuje w trybie zdalnym. Niektórzy ten czas pożytkują inaczej, np. uczą się grać na puzonie. Są też tacy, którym muzyczne treningi nie pozwalają się skupić.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

W jednym z bloków na warszawskim Ursynowie pojawiło się ogłoszenie z prośbą o skrócenie grania na puzonie.

Drogi sąsiedzie grający na puzonie. Serdecznie dziękujemy za przygrywanie nam w tych trudnych dniach dla wszystkich. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że część z nas zmuszona została do pracy z domu, a nieustanna praktyka gry na puzonie znacznie utrudnia możliwość skupienia się! Będziemy wdzięczni za skrócenie muzycznych treningów, chcielibyśmy również odpocząć. Przesyłamy pozdrowienia, sąsiedzi

- tak brzmi treść ogłoszenia.

Screenshot_7
fot. Screen z grupy Obywatele Ursynowa

Zobacz także

Zdjęcie ogłoszenia pojawiło się w mediach społecznościowych. Internauci ochoczo je komentowali.

No niestety — są instrumenty, na których można modulować głośność grania i są instrumenty dęte. I, jak widać, czasem wystarczy porozmawiać. Brawo, obywatele!

 

Ojej. Dajcie Panu pograć dłużej.

 

Miałem kiedyś sąsiada pianistę. W mieszkaniu słychać było niewiele, ale za to śmieci potrafiłem wynosić, z przerwą na jego wycieraczce, bardzo powolutku. Grał genialnie.

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl