Zamknij

Zamknięci w domach przez koronawirusa. Balkonowa wersja hitu Queen podbija sieć

19.03.2020 16:33
osiedle na Bielanach
fot. JOANNA BOCZKOWSKA/REPORTER

Domowa kwarantanna trwa. Uwięzieni w domach warszawiacy nie tracą jednak ducha. Wśród mieszkańców Bielan furorę robi wykonanie znanego przeboju "Bohemian Rhapsody" z repertuaru zespołu Queen.

Trwa pandemia koronawirusa. Wielu mieszkańców Warszawy pozostało w domach, by nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo. Jak umilić sobie czas podczas epidemii? Śpiewając. Imponujące wykonanie jednego z hitu Queen opublikowała na Facebooku strona Warszawskie Bielany.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Kolejna balkonowa scena podczas epidemii koronawirusa

Ostatnio pisaliśmy o spontanicznym koncercie zorganizowanym na balkonie na Nowolipkach. W ślad Marty i Dominiki Matuszak poszły inne osoby. Na jednym z balkonów osiedla na warszawskiej Chomiczówce wybrzmiały dźwięki "Bohemian Rhaposody". Mieszkańcy oniemieli z wrażenia!

Okazuje się, że wykonawca utworu to nieprzypadkowa osoba. Hit legendarnej grupy rozbrzmiał wprost z balkonu artysty biorącego udział w programie "The Four. Bitwa o Sławę" Sami'ego Harba.

Internauci są pod wielkim wrażeniem tego wykonania. 

Śpiewanie na balkonach zapoczątkowali Włosi. Znani z gorącego temperamentu południowcy, nie mogąc wyjść do kawiarni czy restauracji, zbierali się na balkonach, żeby wspólnie z sąsiadami śpiewać i tańczyć.

Zobacz także

Koronawirus na Mazowszu

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo w Europie. Coraz więcej przypadków zarażenia wirusem SARS CoV-2 potwierdza się w Polsce. Na Mazowszu odnotowano do tej pory 66 osób zakażonych (stan na czwartek godz. 9.00). We wtorek przedstawiciele szpitala w Zielonej Górze poinformowali o ustąpieniu objawów u tzw. „pacjenta zero”.

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl