Zamknij

Koronawirus w kolejnej szkole. ''Cała klasa i 10 nauczycieli w domu''

09.09.2020 11:52
Szkoła
fot. East News/Pawel Murzyn (zdjęcie ilustracyjne)

Koronawirus w Zespole Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie. SARS-CoV-2 potwierdzono u jednego z uczniów. Jego koledzy z klasy oraz 10 nauczycieli pozostaną w domach.

Rzeczniczka warszawskiego ratusza Karolina Gałecka potwierdziła, że jeden z uczniów ZS nr 12 w Warszawie zarażony jest koronawirusem. Szkoła czeka na dalsze informacje od sanepidu.

Koronawirus w ZS nr 12 w Warszawie

Stołeczny ratusz informację o zakażeniu koronawirusa jednego z uczniów Zespołu Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Siennickiej w Warszawie otrzymał w środę, 9 września.

"W porozumieniu z sanepidem uczniowie tej klasy i 10 nauczycieli, którzy mieli kontakt z uczniem, pozostają w domu" - przekazała Karolina Gałecka. Rzeczniczka ratusza dodała, że dyrekcja szkoły aktualnie czeka na dalsze zalecenia od sanepidu.

Zobacz także

Zespół Szkół nr 12 w Warszawie to kolejna placówka oświaty w stolicy, w której potwierdzono koronawirusa. We wtorek informowaliśmy o potwierdzeniu SARS-CoV-2 u jednego z uczniów XXXV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa przy ul. ul. Zwycięzców. Kwarantanną objęci zostali uczniowie wszystkich klas trzecich oraz ich nauczyciele.

RadioZET.pl/PAP