Zamknij

Zabójstwo na weselu w Markach. Świadkowa zamordowała świadka

27.08.2020 19:31

Wesele w podwarszawskich Markach zakończyło się tragiczną śmiercią 48-letniego mężczyzny. 24-latka zabiła swojego partnera w trakcie poprawin. Para była świadkami na ślubie znajomych. 

Policja
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Do tragicznych wydarzeń na imprezie po weselu doszło w nocy z soboty na niedzielę w podwarszawskich Markach. Jak ustalił ''Super Express'', 48-letni Piotr J. wybrał się na wesele znajomych w towarzystwie 24-letniej partnerki. Z relacji świadków wynika, że Karolina Dz. od samego początku dziwnie się zachowywała. 

Stroiła fochy. Widać było, że ma jakąś pretensję do Piotra. Pomyślałem sobie, że ona tu za chwilę wywinie jakiś numer. I nie pomyliłem się

- relacjonował jeden z gości weselnych.

Marki. Morderstwo na weselu. Nie żyje 48-latek 

Goście weselni po zakończeniu uroczystości w urzędzie udali się na imprezę w podwarszawskich Markach. Na miejscu doszło do sprzeczki między 48-letnim Piotrem J. i 24-letnią Karoliną Dz. Pijana kobieta została wyproszona z domu. 

''Zniknęła na jakiś czas, ale wróciła po swojego ukochanego. Niestety, nie z zamiarem pogodzenia się. W nocy z soboty na niedzielę już po poprawinach weszła po cichu do pokoju, wyciągnęła nóż i zadała mu cios prosto w serce'' - czytamy w ''Super Expressie''. 

Zobacz także

W związku z morderstwem zatrzymane zostały trzy osoby, które usłyszały zarzuty w Prokuraturze Rejonowej w Wołominie. 24-letnia Karolina Dz. usłyszała zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa. Za zabójstwo może grozić dożywocie.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Super Express