Zamknij
Markus Machałowski
  • 180-217554
  • 180-217552
  • 180-217555
  • 4 Zobacz
fot. Policja w Warszawie

28-letni Markus Machałowski jest poszukiwany przez policjantów z warszawskiej Ochoty. Młody mężczyzna jest osobą podejrzaną o usiłowanie zabójstwa w sklepie Żabka przy ulicy Posagu 7 Panien w Warszawie. 

Do ataku nożownika w sklepie Żabka przy ulicy Posagu 7 Panien 12 na warszawskim Ursusie doszło 12 grudnia około godziny 11:30. – Markus Machałowski zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów nożem w plecy oraz rękę powodując rany kłute – powiedział rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa III podkom. Karol Cebula. 

Markus Machałowski poszukiwany po ataku nożownika w Żabce

28-latek po zdarzeniu oddalił się bmw E46 sedan w kolorze szarym. Od tamtego momentu jest poszukiwany przez policjantów z komendy na warszawskiej Ochocie, którzy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa.

W środę na stronie internetowej ochockiej policji opublikowany został wizerunek 28-letniego Markusa Machałowskiego. – Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-93-50 lub 47 723-93-51 – zaapelował podkomisarz. Policjanci ostrzegają, że poszukiwany może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP