Zamknij

Stołeczni policjanci poszukują osób, które 11 listopada brały udział w zamieszkach w rejonie ronda de Gaulle’a i alei Jerozolimskich. Każdy, kto rozpoznaje uczestników Marszu Niepodległości ze zdjęć, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

Policja ze Śródmieścia opublikowała wizerunki uczestników zajść z 11 listopada. Przypomnijmy, podczas Marszu Niepodległości doszło do zamieszek w rejonie ronda de Gaulle’a i alei Jerozolimskich. W stronę policjantów poleciały kamienie i race. To kolejne zdjęcia chuliganów, które zamieszczono na stronie Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz także

Policja opublikowała wizerunki chuliganów z Marszu Niepodległości

Zamieszki wybuchły m.in. pod Empikiem w okolicy ronda de Gaulle'a. Jeden z mężczyzn, którzy zaatakowali policjantów, trafił do aresztu tymczasowego. - Doszło do czynnej napaści na funkcjonariuszy policji oraz naruszenia porządku publicznego poprzez rzucanie w policjantów środkami pirotechnicznymi, szklanymi butelkami, kamieniami i innymi niebezpiecznymi przedmiotami - przekazała 13 listopada Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. 

Każdy, kto na zamieszczonych na stronie policji fotografiach rozpoznaje widoczne tam osoby lub jest w stanie zidentyfikować je po charakterystycznych elementach ubioru lub wyglądu, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21. Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer +48 47 723-70-20, + 48 47 723-79-40, +48 47 723-91-50, +48 47 723-91-30 lub pisząc e-mail na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl.

RadioZET.pl/KSP