Zamknij

Marta Linkiewicz obraża kierowców Bolta. Jest odpowiedź przewoźnika

07.01.2020 17:06
Marta Linkiewicz
fot. East News/Mateusz Jagielski

Marta Linkiewicz w wulgarny sposób oceniła kierowców popularnego przewoźnika. Platforma postanowiła zbojkotować celebrytkę i opublikowała rozmowy z nią.

Marta Linkiewicz o kierowcach Bolta: „Je*ie od was ukraińskim chu*em”

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Kilka dni temu Marta Linkiewicz zwróciła się do znanego przewoźnika o rabaty na przejazdy po Warszawie. Firma odpowiedziała, że nie będzie współpracować z patoinfluencerką, która wcześniej negatywnie oceniała ich usługi. Nie spodobało się to Linkiewicz.

– Czemu na moim koncie nie dodają się zniżki?
– A Ty nas kiedyś nie obrażałaś na swoim story i teraz dalej z nami jeździsz?
– Tak, obrażałam bo je*ie u was ukraińskim chu*em… z podrabianym paszportem, ale pytam o zniżki, więc co to ma do rzeczy.
– Życzymy Ci miłego wieczoru.

Przedstawiciele Bolta opublikowali w instagramowej relacji rozmowę z patocelebrytką, dodając, że nie chcą wspierać takich zachowań.

Zobacz także

Nigdy nie nawiążemy współpracy z influencerami, którzy nie podzielają naszych wartości. Nie będziemy wspierać nienawiści, rasizmu i zwykłego chamstwa. W internecie wisi już wystarczająco dużo paskudnych treści, więc my nie dołożymy do tego swojej cegiełki. Nawet jeśli mielibyśmy na tym stracić.

Do tego postu odniosła się Marta Linkiewicz, która wyznała, że nie powinna być nazywana rasistką.

Słuchajcie, mówienie, że jestem rasistką, jest tutaj nie na miejscu, bo chyba trochę się znamy i wszyscy wiedzą, że takie rzeczy jak pochodzenie, czy kolor skóry, nie mają dla mnie znaczenia. Nie mam problemu z ludźmi z Ukrainy pracującymi i mieszkającymi w Polsce, jeśli oczywiście wszystko robią legalnie. (…) Mam jedynie problem z Boltem, który jest świadomy tego, że większość osób lgnie do tej Polski i jeździ na tym Bolcie na lewych dokumentach. Więc zanim ktoś mnie osądzi, niech wsadzi sobie tego palca w du*ę – napisała Linkiewicz.

Screenshot_1
fot. Instagram.com/linkimaster

RadioZET.pl