Zamknij

Śmiertelne potrącenie pieszego na pasach. Nowe fakty

05.12.2019 17:22
staruszka
fot. DAREK REDOS/REPORTER

Policjanci ustalili leasingobiorcę pojazdu, który śmiertelnie potrącił pieszego na Mokotowie i zbiegł z miejsca zdarzenia. Mundurowi apelują do internautów o pomoc.

Tragiczny wypadek wydarzył się w sobotnią noc na ulicy Puławskiej w okolicy skrzyżowania z Dolną. Jak donosi tvnwarszawa.pl, 63-letni mężczyzna przechodził po godzinie 22 oznakowanym przejściem dla pieszych. Wtedy został potrącony przez kierowcę mercedesa.

Pieszy zginął na miejscu. Kierowca uciekł. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że nie podróżował sam. Policja wciąż poszukuje sprawcy.

Zobacz także

Śmiertelne potrącenie na Mokotowie. Policja ustaliła leasingobiorcę auta

Policja ustaliła nowe fakty na temat kierującego mercedesem. Okazuje się, że auto było leasingowane.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Ustaliliśmy leasingobiorcę. Teraz ustalamy, komu tej nocy użyczył samochód i kto nim kierował - poinformował Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Służby zabezpieczyły już monitoring z miejsca wypadku i przesłuchały świadków. Wciąż jednak nie wiadomo, kto kierował pojazdem. Mundurowi proszą warszawiaków, którzy posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat wydarzenia, o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Sprawą zajmuje się Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Rejonowej Policji Warszawa II przy Malczewskiego 3/5/7. Jeśli ktokolwiek posiada informacje o wypadku, może osobiście lub telefonicznie kontaktować się z mundurowymi pod numerami 22 603 11 76 w godzinach 8.00-16.00 lub całodobowo pod nr 22 603 11 55.

Można również wysłać wiadomość na adres e-mail: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Zobacz także

RadioZET.pl/Tvnwarszawa.pl/PAP