Zamknij

Most Śląsko-Dąbrowski zamknięty przez wyciek gazu. Na miejscu służby

08.11.2021 11:54

Wyciek gazu na moście Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie. Doszło do rozszczelnienia rury. Na miejsce przyjechali strażacy i pogotowie gazowe. 

most Śląsko-Dąbrowski
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Most Śląsko-Dąbrowski został zamknięty dla kierowców i pieszych z powodu wycieku gazu. - Na miejscu pracują: policja, pogotowie gazowe i cztery zastępy strażaków. Cały most jest nieprzejezdny zarówno dla kierowców, jak i tramwajów - przekazał Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej, cytowany przez portal TVN Warszawa.

Wyciek gazu na moście Śląsko-Dąbrowskim. "Wstrzymany ruch kołowy i pieszy"

Informację potwierdziła Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. - Wstrzymany ruch kołowy i pieszy na moście Śląsko-Dąbrowskim. Nieprzejezdny jest także odcinek Wybrzeża Helskiego od Okrzei do Ratuszowej. Policjanci kierują na objazdy - przekazała. Dodała, że nikt nie ucierpiał.

Zorganizowano objazdy. "W związku z zamknięciem dla ruchu tramwajowego i kołowego trasy mostu Śląsko-Dąbrowskiego, tramwaje linii 4, 13, 20, 23, 26, oraz autobusy linii 160, 190 kierowane są na trasy objazdowe" - czytamy w komunikacie Warszawskiego Transportu Publicznego.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/tvnwarszawa.pl