Zamknij

Na posterunku znaleziono ciało byłego milicjanta i jego żony

29.05.2020 18:12
Komisariat Policji w Nowym Dworze Mazowieckim
fot. Google Maps/Screen

W Nowym Dworze Mazowieckim w budynku, w którym jedną część zajmuje posterunek policji, a w drugiej są mieszkania, znaleziono ciało 73-letniego mężczyzny i jego 57-letniej żony. Mężczyzna był milicjantem.

Zwłoki znaleziono w piątek po godzinie 8:00. Wstępnie wykluczono udział osób trzech — przekazała Joanna Wielocha z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim w rozmowie z  serwisem polsatnews.pl.

Znaleziono zwłoki byłego milicjanta i jego żony

Policjanci z komisariatu w Nowym Dworze Mazowieckim od kilku dni nie widzieli 73-letniego byłego milicjanta, który mieszkał w budynku posterunku policji. Jak podaje portal polsatnews.pl, mundurowi postanowili sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. W jego mieszkaniu znaleźli dwa ciała.

Zobacz także

Do mieszkania 73-latka i jego żony przybyli śledczy, technik kryminolog oraz Prokurator Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Jednak prokurator zadecydował o zabezpieczeniu zwłok 73-latka oraz jego żony w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Pozwoli to ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci małżeństwa.

RadioZET.pl/Polsat News