Zamknij

Nowy magazyn centralny PepsiCo powstaje pod Warszawą. Czekają setki etatów

10.12.2019 15:53
magazyn
fot. Shutterstock

Trwa budowa nowego magazynu centralnego PepsiCo w Mszczonowie. Centrum logistyczne otworzy się na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 roku, jednak już teraz spółka ID Logistics, która będzie zarządzać obiektem, poszukuje ok. 240 pracowników.

Magazyn ma mieć powierzchnię 58 tys. m2 i ma być największym w Polsce obiektem w sieci dystrybucyjnej koncernu. To kolejna wielka inwestycja w podwarszawskiej miejscowości. W Mszczonowie powstaje także największy wodny park rozrywki w Europie - Park of Poland.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Niedawno rozpoczęliśmy testy operacyjne weryfikujące gotowość systemową i procesową do uruchomienia obiektu, a niebawem rozpoczniemy testy efektywnościowe potwierdzające gotowość operacyjną. Równolegle trwają prace instalacyjne wewnątrz magazynu - poinformowała kierownik projektu Magdalena Dzikowska.

Zobacz także

Chcą zatrudnić ponad 240 osób "z pasją"

ID Logistics zamierza zatrudnić 240 osób. Rekrutacja już się rozpoczęła. Do magazynu PepsiCo poszukiwani są przede wszystkim magazynierzy i operatorzy wózków widłowych, a także kierownicy operacyjni, liderzy zespołów, pracownicy administracji magazynowej i działu technicznego.

Proces rekrutacji już trwa, i co dla nas ważne, widzimy bardzo duże zainteresowanie wśród kandydatów. Chcielibyśmy, aby dołączyli do nas ludzie z pasją, otwarci na nowe wyzwania, z doświadczeniem i ci, którzy dopiero rozpoczną karierę w tej branży. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym przejrzysty system nagród i bogaty pakiet socjalny. Pracownikom zapewniamy szkolenia i udział w kompleksowym, dedykowanym procesie wdrożenia do pracy w nowym zespole – powiedziała Małgorzata Hornig, dyrektor HR, ID Logistics, w rozmowie z "Wiadomościami Handlowymi".

RadioZET.pl/PAP/Wiadomości Handlowe/Twitter