Zamknij

Kierował z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów. Przewoził broń

23.03.2020 16:00
Kusza
fot. KPP w Otwocku

Policjanci w Otwocku zatrzymali do kontroli samochód. Kierował nim mężczyzna z dożywotnim zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi. Mundurowi w aucie znaleźli kusze i metalowe bełty.

Policjanci zatrzymali mężczyznę z dożywotnim zakazem kierowania pojazdów. 46-letni mieszkaniec Otwocka przewoził nielegalnie broń — kuszę.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Wywiadowcy na jednej z otwockich ulic zauważyli osobowe auto. Jeden ważny szczegół przykuł ich uwagę. Za kierownicą siedział mężczyzna, który według ich wiedzy kierować samochodem nie powinien. Był to 46-letni otwocczanin, który miał wydany przez sąd prawomocny dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych

- przekazał Daniel Niezdropa z komendy w Otwocku.

Zobacz także

W trakcie zatrzymania pojazdu potwierdzono tożsamość rozpoznanego mężczyzny. Mundurowi sprawdzali też jego samochód." Podejrzany pakunek leżący na tylnej kanapie wydał się dziwnie podejrzany. Kiedy sprawdzili jego zawartość, okazało się, że znajdowała się w nim kusza i sześć metalowych bełtów" - poinformował Niezdropa.

Zobacz także

Broń została zabezpieczona. 46-letniemu mężczyźnie grozi kara 5 lat więzienia. "Niewykluczona będzie też odpowiedzialność za nielegalne posiadanie kuszy. Sprawa jest w toku" - skwitował policjant.

RadioZET.pl/KPP w Otwocku