Zestresowała się, gdy zobaczyła policję. Miała powód

13.02.2020 10:41
Zestresowała się, gdy zobaczyła policje. Miała powód
fot. KPP w Otwocku

47-latka zaczęła denerwować się na widok policji. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić kobietę. Okazało się, że mieszkanka powiatu ryckiego jest poszukiwana listem gończym.

Jak informuje policja, na widok mundurowych stresować zaczynają się najczęściej ludzie, którzy mają przy sobie narkotyki, skradzione rzeczy lub są ścigani przez prawo. Funkcjonariusze od razu zauważają takie zachowanie i legitymują podejrzaną osobę.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Tak było też w przypadku 47-letniej kobiety, która zaczęła się denerwować, gdy tylko zobaczyła patrol policji. Kobieta za wszelką cenę chciała uniknąć legitymowania. Po sprawdzeniu dokumentów kobiety okazało się, że jest ona poszukiwana listem gończym i ma spędzić rok w zakładzie karnym.

Zobacz także

Policjanci z zespołu wywiadowczo-interwencyjnego patrolowali ulicę Kwiatową w Otwocku. W pewnym momencie zauważyli kobietę, która na widok zbliżającego się radiowozu nagle odkręciła się plecami, tak jakby nie chciała, aby jej twarz zobaczyli mundurowi. Nerwowe zachowanie kobiety od razu przykuło uwagę stróżów prawa. Postanowili sprawdzić, czy uciekająca przed „policyjnym wzrokiem”, nie jest przypadkiem poszukiwana

- poinformował Daniel Niezdropa z komedy w Otwocku.

Kobieta najpierw trafiła do komendy. Następnie 47-latka konwojem pojechała do zakładu karnego.

RadioZET.pl/KPP w Otwocku