Zamknij

Słońce, palmy, woda, a wszystko... pod Warszawą. Park of Poland już gotowy

22.01.2020 15:39
Park of Poland
fot. Facebook.com/parkofpoland

To będzie rewolucja wśród fanów wodnej rozrywki. Pod Warszawą (w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów) powstaje Park of Poland & Suntago Wodny Świat. Pierwsza część inwestycji jest już gotowa. Otwarcie największego aquaparku w Europie najprawdopodobniej nastąpi już w lutym.

Jest szansa, że z atrakcji obiektu będzie można skorzystać już podczas ferii zimowych, które na Mazowszu trwają od 10 do 23 lutego. Decyzja należy do kontrolerów. Jeśli dadzą zielone światło, otwarcie może nastąpić już w drugim tygodniu lutego - donosi polskatimes.pl. 

Do Państwowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Żyrardowie wpłynął już wniosek od Park of Poland o pozwolenie na użytkowanie inwestycji.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

To ostatni dokument potrzebny do otwarcia budynku. Przewidywany termin przeprowadzenia kontroli obowiązkowej obiektu: 03.02. 2020 r.- 07.02. 2020 r. - poinformowała Agnieszka Dębska-Puta, inspektor PINB.

Zobacz także

Raj w centrum Polski

18 basenów, 400 palm sprowadzonych z Florydy, Dominikany i Malezji, 1000 leżaków i ponad 12 tematycznych atrakcji różnego rodzaju - aquapark położony 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8 - to solidna dawka rozrywki. W słoneczne dni otwierany dach pozwoli delektować się naturalnym ciepłem promieni słonecznych. W Suntago znajdą się także 32 zjeżdżalnie.

Mamy tu zjeżdżalnie z pontonami 1, 2 oraz 4-osobowymi, a także tęczową zjeżdżalnię ośmiotorową, z której zjeżdża się na specjalnych matach głową do przodu - mówił w sierpniu portalowi Jakub Bielecki, project manager w Park of Poland.

Nie zabraknie także basenów. Na gości czekają m.in. akweny z wodą o temperaturze 32-34 stopnie, basen termalny, pięć basenów witalnych oraz trzy solankowe. Amatorów ciepła rozpieszczą również różnego rodzaju sauny, m.in. fińska, japońska, aromatyczna, grota solna czy łaźnie parowe. Z kolei w drugim etapie Park of Poland ma powstać luksusowa baza hotelowa.

Rekrutacja trwa

Park of Poland wciąż rekrutuje. Na stronie obiektu w zakładce kariera poszukiwani są pracownicy zarówno w administracji (siedziba firmy) oraz w pracy z klientem (Gastronomia, Obsługa klienta, Strefa Basenów i Saun oraz Strefa Spa i Wellness). Wakaty czekają również na ekspertów od obsługi technicznej, IT oraz Bezpieczeństwa i Utrzymania Jakości.

Zobacz także

RadioZET.pl/polskatimes.pl/Park of Poland