Zamknij

Znamy oficjalną datę otwarcia Park of Poland. Ruszyła sprzedaż biletów

27.01.2020 16:07
Park of Poland
fot. Facebook.com/parkofpoland

Park of Poland, największy aquapark w Europie, który mieści się w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów (woj. mazowieckie), jest już gotowy. Wiemy, kiedy przyjmie pierwszych gości. Na stronie obiektu ruszyła sprzedaż biletów.

Podano oficjalną datę otwarcia największego zadaszonego parku wodnego w Europie. Otwarcie Park of Poland nastąpi w ostatnim tygodniu ferii na Mazowszu.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

To będzie rewolucja wśród amatorów wodnej rozrywki. Na całą inwestycję składa się 400 palm sprowadzonych z Florydy, Dominikany i Malezji, 32 zjeżdżalnie, 18 basenów oraz 1000 leżaków. Wiadomo już oficjalnie, kiedy otworzy się inwestycja. Stanie się to 20 lutego.

Podano także cennik wodnych atrakcji. Uruchomiono specjalną stronę internetową parkofpoland.com, za pomocą której można kupić bilety. Należy określić długość pobytu, datę przyjazdu i liczbę osób.

Park of Poland - cennik

Park of Poland ma być otwarty przez cały rok - w tygodniu w godzinach 10-22, a w weekendy i święta 9-22.

Ceny za wstęp waha się od 39 zł dla dzieci do 59 zł dla dorosłych. Bilet całodniowy dla dzieci kupić będzie można od 79 zł, a dla dorosłych już od 99 zł.

Koszt biletu różni się w zależności od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref. Strefa Jamango będzie dostępna dla każdego, natomiast strefy Relax i Saunaria wyłącznie dla osób powyżej 16. roku życia.

Na gości czekają m.in. baseny z wodą o temperaturze 32-34 stopnie, basen termalny, pięć basenów witalnych oraz trzy solankowe. Amatorów ciepła rozpieszczą również różnego rodzaju sauny, m.in. fińska, japońska, aromatyczna, grota solna czy łaźnie parowe. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Park of Poland