Zamknij

Park of Poland już niedługo przyjmie pierwszych gości. Jak wygląda w środku?

Magdalena Barszczak
14.02.2020 16:17
Park of Poland
fot. Instagram.com/parkofpoland/

Otwarcie Park of Poland - największego aquaparku w Europie - już niebawem. Tymczasem w mediach społecznościowych można śledzić już przygotowania na przywitanie pierwszych gości. Jak wyglądają zjeżdżalnie, baseny i sauna?

Największy zadaszony park wodny w Europie, Park of Poland 2020, który powstał w miejscowości Wręcza (gmina Mszczonów), zostanie otwarty 20 lutego. Na spragnionych słońca i ciepła gości czeka bogata oferta rozrywkowa - 18 basenów, 33 zjeżdżalnie, 400 palm sprowadzonych z Florydy, Dominikany i Malezji, 1000 leżaków i ponad 12 tematycznych atrakcji.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Za oknem zimno? Nie szkodzi. Wystarczy trochę słońca za oknem, a dzięki otwieranemu dachowi poczujesz się jak na gorącej wyspie - zachęcają organizatorzy.

Mamy tu zjeżdżalnie z pontonami 1, 2 oraz 4-osobowymi, a także tęczową zjeżdżalnię ośmiotorową, z której zjeżdża się na specjalnych matach głową do przodu

- mówił w sierpniu portalowi polskatimes.pl Jakub Bielecki, project manager w Park of Poland.

Park of Poland - atrakcje

Bilety są już dostępne na stronie aquaparku, tymczasem na Facebooku Park of Poland zaprezentował niektóre ze swoich atrakcji.

Na profilu obiektu można już sprawdzić np. jak wygląda najdłuższa zjeżdżalnia dla dwóch osób. 

Zobacz także

Dla gości przygotowano również tęczowe zjeżdżalnie. "Zbierz ekipę i wystartujcie w wodnym wyścigu na zjeżdżalni Rainbow Race!" - zachęcają organizatorzy.

Jeśli macie dosyć szarugi i zimna za oknem, możecie wygrzać się w saunie z widokiem na rajską wyspę.

Znajdzie się również coś dla wielbicieli morza. Brytyjczycy pochwalili się w mediach społecznościowych uruchomieniem symulatora fal, które będą dochodzić do 1,6 metra.

Na amatorów pływania czekają natomiast baseny witalne i siarkowe.

Zobacz także

RadioZET.pl/Facebook