Zamknij

Znasz tego mężczyznę? Poszukuje go policja

20.02.2020 11:16
Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o kradzież
fot. KPP w Piasecznie

Mundurowi z Piaseczna opublikowali wizerunek mężczyzny, który podejrzany jest o kradzież. Ukradł on kartę płatniczą, którą dokonał 10 nieautoryzowanych transakcji.

Skradzioną kartą poszukiwany mężczyzna zapłacił w Wólce Kosowskiej, Jabłonowie, Łazach i w Warszawie. Jeśli znasz mężczyznę z opublikowanego wizerunku, zgłoś się na policję.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Z ustaleń śledczych wynika, że poszukiwany mężczyzna ukradł portfel. Oprócz karty bankomatowej znajdował się tam również dowód osobisty oraz prawo jazdy.

Zobacz także

Policjanci ustalili i zabezpieczyli monitoring w 10 miejscach, gdzie sprawca za pomocą skradzionej karty dokonywał zakupów. Były to stacje paliw, apteki oraz sklepy w Warszawie, Jabłonowie, Łazach i w Wólce Kosowskiej

- przekazał Jarosław Sawicki z komendy w Piasecznie.

Zobacz także

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo śledczym pod numerem tel. 22 60 45 211 lub z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 213. Informacje można również przesyłać drogą elektroniczną na adres: oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

zlodziej
fot. KPP w Piasecznie

RadioZET.pl/KPP w Piasecznie