Zamknij

Zaginęła 15-latka z Piaseczna. Wybierała się na przejażdżkę rowerową

23.06.2020 10:12
zaginiona Marzena Słowik
fot. KPP w Piasecznie

Policjanci poszukują 15-letniej Marzeny Słowik. Nastolatka wybierała się na przejażdżkę rowerową. 13 czerwca wyszła z domu w Piasecznie i do dziś nie wróciła. Może przebywać we Wrocławiu.

Marzena Słowik zaginęła 13 czerwca i do dziś nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Około godziny 9.00 wyszła z domu przy ulicy Kusocińskiego w Piasecznie. "Poinformowała, że udaje się na przejażdżkę rowerową, lecz tego nie uczyniła" - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki.

Policja opublikowała zdjęcie 15-latki i prosi o pomoc w jej poszukiwaniach. Apel o wszelkie informacje dotyczące mieszkanki Piaseczna pojawił się też na facebookowej grupie Zaginęła/Zaginął Cała Polska. "Istnieje możliwość, że przebywa we Wrocławiu" - czytamy.

Zobacz także

Marzena Słowik zaginęła. Policja opublikowała zdjęcie 15-latki

Jak podała Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie, Marzena Słowik w dniu zaginięcia ubrana była w czarne leginsy z napisem adidas, szarą koszulkę z krótkim rękawem oraz sportowe buty.

Marzena Słowik ma 160 wzrostu, długie włosy w kolorze ciemny brąz, ostatnio farbowane na fiolet.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu Marzeny Słowik, są proszone o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie, tel. 47 7245 213 lub z najbliższą jednostka policji w całym kraju. Kontaktować można się także poprzez e-mail: dyzurny.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

Marzena Słowik
fot. KPP w Piasecznie

Zobacz także

RadioZET.pl/KPP w Piasecznie/Zaginęła/Zaginął Cała Polska