Zamknij

Brutalne morderstwo 19-latka. Dostał 11 ciosów nożem

09.10.2020 12:07
Morderstwo
fot. East News/AGENCJA SE (zdjęcie ilustracyjne)

Płońsk. W czwartek wieczorem doszło do brutalnego morderstwa przed blokiem przy ulicy Młodzieżowej. Grupa młodych osób zadźgała swojego kolegę, 19-latek dostał 11 ciosów nożem. Najprawdopodobniej powodem były porachunki narkotykowe.

19-latek został brutalnie zamordowany przed blokiem przy ulicy Młodzieżowej w Płońsku — informuje portal "Super Expressu". Do zabójstwa doszło w czwartek wieczorem po godzinie 23. Grupa młodych osób zaatakowała 19-latka. Dostał on 11 ciosów nożem, nie udało się go uratować.

Brutalnie morderstwo w Płońsku. Nie żyje 19-latek

19-letni mężczyzna dostał 11 ciosów nożem od grupy młodzieży. Sprawcy po wszystkim uciekli — informuje tabloid. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. "Policjanci po godz. 23 otrzymali informację, że w pobliżu bloków leży ranny mężczyzna. Na miejsce akcji udał się patrol policji oraz pogotowie ratunkowe" – cytuje słowa Kingi Drężek-Zmysłowskiej z płońskiej komendy "SE".

Zobacz także

Służby na miejscu zastały rannego, nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast podjęło akcję reanimacyjną, jednak nie udało się uratować 19-latka. Śledczym udało się zatrzymać podejrzanych, trafili oni do policyjnej celi.

Zobacz także

Z nieoficjalnych informacji "Super Expressu" wynika, że cała grupa, która zaatakowała 19-latka, była pod wpływem alkoholu oraz narkotyków. Powodem zabójstwa 19-latka najprawdopodobniej były porachunki narkotykowe. Sprawą zajmuje się prokuratura w Płońsku. Do przesłuchania podejrzanych ma dojść najprawdopodobniej w poniedziałek.

RadioZET.pl/"Super Express"