Zamknij

Śmiertelny wypadek na dk 7. Troje dzieci w szpitalu

09.06.2020 14:06
Wypadek
fot. East News/PIOTR JEDZURA

W wypadku na drodze krajowej nr 7 pod Płońskiem (województwo mazowieckie) zginęła 36-letnia kobieta. Podróżowało z nią troje dzieci (14, 6 i 2 lat). Wszystkie trafiły do szpitala. Droga jest zablokowana.

Do wypadku, w którym zderzyły się czołowo samochód ciężarowy z osobowym, doszło we wtorek około godziny 11:30 na drodze krajowej nr 7 na wysokości trasy wylotowej z miasta w kierunku Mławy — przekazała Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku. W tym miejscu droga jest zablokowana. Obowiązują objazdy. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Śmiertelny wypadek na dk 7

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarowa scania z naczepą zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się tam z osobowym audi, którym podróżowały 36-letnia kobieta i trójka dzieci w wieku 14, 6 i 2 lat. Niestety, pomimo akcji reanimacyjnej, kobiety nie udało się uratować. Kobieta zmarła. Troje dzieci zostało zabranych przez pogotowie lotnicze do szpitala w Warszawie" - powiedziała Drężek-Zmysłowska.

Zobacz także

Rzeczniczka prasowa po godzinie 13:00 przekazała, że droga krajowa nr 7 w miejscu, gdzie doszło do wypadku, cały czas jest zablokowana. Utrudnienia potrwają jeszcze przez kilka godzin. Służby wprowadziły objazdy. Podróżujący od strony Warszawy kierowani są w Płońsku na Ciechanów, natomiast jadący od strony Gdańska w Glinojecku kierowani są na Płock i Ciechanów oraz drogami lokalnymi.

RadioZET.pl/PAP