Zamknij

Policja szuka zboczeńca z autobusu. "Kilka razy wsadził rękę pod jej sukienkę"

30.05.2022 18:41
Molestował pasażerkę autobusu
fot. Mokotowska policja

Policja z warszawskiego Mokotowa szuka mężczyzny, który molestował pasażerkę autobusu linii 218. Korzystając z okazji, że pokrzywdzona stała do niego tyłem, kilka razy wsadził rękę pod jej sukienkę, a gdy wysiadła z pojazdu, śledził ją.

Do zdarzenia doszło 18 maja 2022 roku około godziny 20 w autobusie linii 218, gdy zatrzymał się na przystanku Metro Wierzbno 06. Zboczeniec wbrew woli pokrzywdzonej kilkukrotnie włożył jej rękę pod sukienkę. Na stronie mokotowskiej policji opublikowano zdjęcie z monitoringu.

Warszawa. Policja szuka zboczeńca z autobusu

- Publikowany na zdjęciach mężczyzna wykorzystał fakt, że pokrzywdzona stała przy drzwiach wyjściowych odwrócona do niego tyłem - przekazał podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Dodał, że pokrzywdzona kobieta wysiadła z autobusu na przystanku ul. Racjonalizacji i udała się w kierunku Konstruktorskiej. Sprawca cały czas szedł za nią, dopiero po groźbie wezwania policji, oddalił się.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów prowadzą dochodzenie w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej pasażerki autobusu komunikacji miejskiej.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 52 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

C