Zamknij

Wszedł do szkoły i pocałował dziewczynkę. Policja zatrzymała 34-latka

PAP
19.11.2021 11:57
Wszedł do szkoły i pocałował dziewczynkę. Policja zatrzymała 34-latka
fot. eporohin/Shutterstock (ilustracyjne)

Policja zatrzymała 34-latka, który wszedł do szatni w szkole podstawowej i pocałował w czoło przypadkową dziewczynkę. Wcześniej pogłaskał ją po głowie. Do zdarzenia doszło na warszawskich Włochach. Podejrzany złożył również wyjaśnienia i ujawnił motyw swojego działania.

Policja podała, że na początku listopada do szkoły podstawowej przy ul. Cietrzewia na warszawskich Włochach wszedł 34-letni obywatel Ukrainy. Następnie wszedł do szatni, gdzie miał pogłaskać po głowie i pocałować w czoło małoletnią dziewczynkę.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz, w czwartek 34-letni mężczyzna został zatrzymany w Otwocku. - Z zatrzymanym zostaną w piątek przeprowadzone czynności. Prokurator przedstawi mu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej - powiedziała prokurator.

- W piątek zostanie również podjęta decyzja co do środków zapobiegawczych - dodała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Według nieoficjalnych ustaleń PAP mężczyzna miał przyjść do szkoły, bo tęsknił za swoimi dziećmi. Za zarzucane mu przestępstwo grozi do roku więzienia.

RadioZET.pl/PAP - Bartłomiej Figaj