Zamknij

Policjant postrzelił się po pobraniu broni z komendy. "Ogromna tragedia"

12.01.2022 16:00
Nie żyje policjant
fot. mikeforemniakowski/Shutterstock (ilutracyjne)

Nie żyje policjant, który postrzelił się w środę w Warszawie. Według naszych ustaleń zginął Szymon K., który pełnił obowiązki szefa walki z przestępczością gospodarczą w jednej ze stołecznych komend. Tragiczne informacje potwierdziła w rozmowie z serwisem RadioZET.pl rzeczniczka VI komisariatu.

Z ustaleń RadiaZET.pl wynika, że funkcjonariusz postrzelił się w okolicach stacji PKP Zoo na Pradze-Półnonc. - Mamy do czynienia z ogromną tragedią. Jeden z naszych kolegów nie żyje - przekazała kom. Paulina Onyszko, oficer prasowa komendanta rejonowego policji Warszawa VI.

Odmówiła odpowiedzi na pozostałe pytania dotyczące okoliczności śmierci policjanta. Dodała tylko, że był on jedyną poszkodowaną osobą.

Policjant postrzelił się z broni służbowej. Wcześniej był poszukiwany

Według naszego informatora zginął Szymon K. - p.o. zastępcy naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją komisariatu VI w Warszawie. - Rano pobrał broń i zniknął. Szukali go i znaleźli już martwego - dodał nasz rozmówca.

Poszukiwania funkcjonariusza zakończono odnalezieniem zwłok w okolicach dworca PKP Zoo. W tym miejscu śledczy prowadzą czynności z powodu śmierci funkcjonariusza.

  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111 (całą dobę)
  • Kryzysowy Telefon Zaufania (od 14.00 do 22.00) - 116 123
  • Bezpłatny telefon (800 12 12 12) i czat zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka - czynny całą dobę
  • Telefon zaufania dla osób starszych - 22 635 09 54 (poniedziałki, środy i czwartki, 17.00-20.00)

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Mateusz Kapera/Radosław Gruca