Zamknij
Wypadek w Warszawie
  • Wypadek na rogu Szwedzkiej i Letniej 1 (1)
  • Wypadek na rogu Szwedzkiej i Letniej 3
  • Wypadek na rogu Szwedzkiej i Letniej 10
  • 7 Zobacz
fot. RadioZET.pl/Piotr Drabik

Do groźnego wypadku doszło na rogu ulicy Szwedzkiej i Letniej w Warszawie. Zderzył się tam uciekający przed policją mercedes i ford. Co najmniej trzy osoby są ranne.

Wypadek zdarzył się w czwartek rano na rogu ulicy Szwedzkiej i Letniej w Warszawie. Mercedes zderzył się z fordem i wjechał w budynek starej piekarni.

Wypadek w Warszawie. Samochód uderzył w budynek starej piekarni

Jak nieoficjalnie ustalił reporter portalu RadioZET.pl Piotr Drabik, na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Gdy strażacy udzielali pomocy poszkodowanym, dojechała karetka.

Poszkodowani w wypadku to młode osoby. Według doniesień TVN Warszawa w karetkach są kierowca i pasażer mercedesa. Jeden z mężczyzn trafił do karetki na noszach, skuty kajdankami. Poszkodowany został również kierowca forda.

Policja przekazała, że kierowca mercedesa nie zatrzymał się do kontroli. - Policjanci prowadzili pościg za mercedesem, który nie zatrzymał się do kontroli. Kierujący mercedesem zjeżdżając z Radzymińskiej w Szwedzką zderzył się z kierującym fordem. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby: kierowca i pasażer mercedesa oraz kierowca forda - przekazała Paulina Onyszko, oficer prasowa Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, w rozmowie z TVN Warszawa. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Piotr Drabik/TVN Warszawa