Zamknij

Ogień wydostawał się przez okno i drzwi. Tragiczne odkrycie strażaków

19.10.2021 23:18
pożar
fot. KRZYSZTOF PIOTRKOWSKI \ GLOS POMORZA \ POLSKAPRESS (zdjęcie ilustracyjne)

W pożarze mieszkania na warszawskich Bielanach zginął mężczyzna. W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej i dwa samochody operacyjne. 

W pożarze mieszkania, do którego doszło we wtorek wieczorem na Słodowcu na warszawskich Bielanach, zginął mężczyzna - poinformował bryg. Patryk Topolski z warszawskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej. Bryg. Topolski przekazał, że strażacy zgłoszenie o pożarze dostali po godz. 20. Paliło się mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Słodowiec 10 na Bielanach.

Pożar mieszkania na warszawskich Bielanach. Nie żyje mężczyzna

Na miejsce pojechały cztery zastępy i dwa samochody operacyjne. W chili przybycia strażaków ogień wydostawał się przez okno i przez wypalone drzwi na korytarzu. Strażacy gasili pożar zarówno z zewnątrz budynku, jak i wewnątrz.

Następnie weszli do lokalu. Bryg. Topolski wyjaśnił, że w trakcie przeszukania znaleziono mężczyznę, który nie wykazywał żadnych oznak życia. Pogotowie stwierdziło jego zgon.

Nie jest znana przyczyna pożaru. Okoliczności wyjaśni policja.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Agnieszka Ziemska