Zamknij

Uwierzyła, że będzie grzeczny. 39-latek wpadł w szał i zaatakował byłą partnerkę

23.01.2020 10:54
sprawca pobicia
fot. KRP VII

Miał przeprosić, a pobił po raz drugi. Kryminalni zatrzymali 39-latka, który zaatakował byłą partnerkę. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Do komendy na Pradze-Południe zgłosiła się kobieta, która twierdziła, że została pobita przez byłego partnera. Poszkodowana zeznała, że to nie był pierwszy raz, kiedy zaatakował. Podobna sytuacja wydarzyła się przed świętami Bożego Narodzenia. Agresora objęto wtedy zakazem zbliżania się do konkubiny.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Powiedział, że chce przeprosić za pobicie. Znów napadł na byłą partnerkę

W styczniu kobieta wycofała zeznania i wpuściła 39-latka do domu. Uwierzyła w zapewnienia, że mężczyzna "teraz już będzie grzeczny" i chce przeprosić za pobicie.

Niestety po wypiciu alkoholu wpadł w szał, nie chciał uwierzyć, że wcześniejsze zeznania zostały wycofane i po raz kolejny zaatakował kobietę - relacjonowała nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji na Pradze-Południe.

Funkcjonariusze od razu podjęli poszukiwania i zatrzymali 39-latka. Śledczy przesłuchali świadków i zgromadzili materiał dowodowy.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty - uszkodzenia ciała i wpływania przemocą na świadka. W sądzie zdecydowano o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztu.

Zobacz także

RadioZET.pl/KRP VII