Zamknij

Primark rekrutuje w Warszawie. Ruszyła strona internetowa

13.01.2020 16:58
Primark

Ruszyła oficjalna strona odzieżowego sklepu Primark. Firma szuka pracowników do Galerii Młociny w Warszawie.

Irlandzka firma odzieżowa Primark otworzy swój pierwszy sklep w Polsce. O tym wiadomo było już dawno, nieznana była jednak data tego przedsięwzięcia.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Primark miał wejść na polski rynek wiosną 2019 roku, jednak tak się nie stało. Nie było też oficjalnych informacji na temat planów dotyczących Polski. Aż do teraz.

Witaj Polsko! Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły — wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń już teraz! Zobacz poniższą mapę i poznaj dokładną lokalizację sklepu oraz sprawdź najszybszą trasę, aby w dzień otwarcia być pierwszym w kolejce! - czytamy na polskiej stronie Primarka.

Primark rekrutuje w Polsce

Oficjalna data otwarcia zostanie ogłoszona wkrótce. Sklep będzie się znajdował w warszawskiej Galerii Młociny, przy ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15, która działa od maja 2019 roku. Tymczasem Primark już szuka pracowników w Polsce.

Na polskiej stronie internetowej irlandzkiej firmy w zakładce Kariera można znaleźć ogłoszenia o pracę w języku polskim. Aktualnie poszukiwany jest kierownik biura finansowego, kierownik zmiany oraz doradca klienta w wymiarze pełnego i niepełnego etatu.

Zobacz także

RadioZET.pl/Primark.pl