Zamknij

Stwierdzono u niego koronawirusa. Wcześniej odwiedził klub fitness

13.03.2020 10:12
Koronawirus w Warszawie
fot. Shutterstock

U syna wójta Nadarzyna potwierdzono zakażenie koronawirusem. Jak informuje "Super Express", mężczyzna wcześniej korzystał z klubu fitness w centrum handlowym w Pruszkowie. Osobami, które w tamtym czasie odwiedziły klub, aktualnie zajmuje się sanepid.

Wójt Nadarzyna, Dariusz Zwoliński poinformował, że razem z żoną poddali się 2-tygodniowej kwarantannie. Ma to związek z tym, że u ich syna potwierdzono koronawirusa.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Jak informuje "Super Express", zarażony mężczyzna korzystał z klubu fitness w Pruszkowie. Obiekt podjął odpowiednie działania i dopełnił niezbędnych procedur wydanych przez Ministerstwo Zdrowia. Zdezynfekowano powierzchnie klubu sportowego, a sanepid zajął się osobami, które w tym czasie korzystały z obiektu. Jeszcze przed informacją o zarażonym mężczyźnie, który przebywał w klubie, obiekt przestrzegał wszystkich zasad wzmożonej ostrożności i wdrożył nowe procedury.

Zobacz także

Każdy odwiedzający klub mógł skorzystać ze środków dezynfekujących. Obiekt był częściej sprzątany. Co więcej, klub prosił, aby osoby, u których pojawiły się niepokojące objawy, nie korzystały z obiektu.

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/Super Express