Zamknij

Potrącił wózek z dzieckiem i uciekł. Dziewczynka zmarła. Zatrzymano 61-latka

03.04.2021 13:57
Przęsławice. Potrącenie wózka z dzieckiem. Dziewczynka nie żyje
fot. Screen KPP w Sochaczewie

Koszmarny wypadek w Przęsławicach niedaleko Sochaczewa (woj. Mazowieckie). Policja poszukiwała sprawcy czwartkowego potrącenia wózka z kilkunastomiesięczną dziewczynką. Dziecko zmarło mimo podjętej reanimacji, a kierowca odjechał. W sobotę po południu mundurowi zatrzymali w tej sprawie 61-letniego mieszkańca Warszawy.

Wypadek w Przęsławicach. Do tragedii doszło w czwartek, około godziny 18, na drodze wojewódzkiej nr 575. Widoczny na zdjęciu biały suv potrącił wózek prowadzony przez rodzica.

Niestety, pomimo podjętej reanimacji ok. 15-miesięczna dziewczynka zmarła. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia.

Przęsławice. Kierowca suva potrącił wózek z dzieckiem i odjechał. Dziewczynka zmarła

"Cały czas prowadzimy zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie nasze działania pozwolą na zatrzymanie sprawcy tragicznego wypadku" - powiedziała PAP oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie mł. asp. Agnieszka Dzik.

Policja: Podejrzany został zatrzymany w sobotę. To 61-latek z Warszawy

Komenda Policji w Sochaczewie zwracała się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą udzielenie informacji. Sprawcę udało się zatrzymać w sobotę po południu. Okazał się nim 61-letni mieszkaniec Warszawy. "Jest  podejrzewany o potrącenie w Przęsławicach (Mazowieckie) wózka z kilkunastomiesięczną dziewczynką, która pomimo reanimacji zmarła" - poinformowała PAP oficer prasowy KPP w Sochaczewie mł. asp. Agnieszka Dzik.

RadioZET.pl/PAP