Zamknij

Planujesz spacer w Łazienkach Królewskich? Aktualnie to niemożliwe

23.03.2020 14:14
Łazienki Królewskie
fot. East News/Tomasz Jastrzebowski

Koronawirus szybko rozprzestrzenia się po Polsce. Aby zapobiec kolejnym zarażeniom, stołeczne Muzeum Łazienek Królewskich poinformowało o zamknięciu wszystkich  swoich obiektów oraz ogrodów.

Muzeum Łazienek Królewskich oraz należące do nich ogrody zostały zamknięte do odwołania z powodu koronawirusa.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

"Zaplanowane w najbliższym czasie wydarzenia się nie odbędą, podobnie jak zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych, organizowane przez Muzeum Łazienki Królewskie oraz Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa" - podano na oficjalnej stronie Łazienek.

Zobacz także

Dodatkowe informacje mona uzyskać pod numerem telefonu (+48) 798 993 203 w Muzeum Łazienki Królewskie oraz (+48) 518 684 215 w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa.

Zobacz także

"Jednocześnie Muzeum Łazienki Królewskie, przyłączając się do akcji #zostańwdomu, zaprasza do kontaktu z kulturą online. Zespół MŁK działa zdalnie. Na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych ciągle pojawiają się nowe treści, pozwalające korzystać z muzealnej oferty" - czytamy w komunikacie. Muzeum zachęca także do obejrzenia kolekcji online na ich stronie internetowej, a także odwiedzenia e-biblioteki, w której można przeczytać kilkadziesiąt książek.

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/PAP