Zamknij

Policjanci nie wierzyli własnym oczom. Narkotyki ukryła nawet w bieliźnie

11.12.2019 17:06
narkotyki
fot. Policja.waw.pl

130 gramów marihuany, mefedronu i metaamfetaminy oraz 144 tabletki extazy przejęli policjanci podczas kontroli drogowej w Starych Babicach. Kierowca i pasażerka auta usłyszeli zarzut posiadania narkotyków i handlu nimi.

Do interwencji doszło około północy. Funkcjonariusze z komendy w Starych Babicach zatrzymali do kontroli BMW, którym podróżowały dwie osoby - mężczyzna oraz kobieta. Okazało się, że kierowca nie ma prawa jazdy.

W samochodzie policjanci znaleźli puszki po napojach zawierające różne substancje i susz roślinny. Po przebadaniu narkotesterem wyszło na jaw, że to narkotyki należące do pary. Oboje zostali zatrzymani.

Zobacz także

Miała narkotyki nawet w staniku

Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 130 gramów marihuany, mefedronu i metaamfetaminy oraz 144 tabletek extazy.

Narkotyki były nie tylko w aucie. Na komisariacie okazało się, że pasażerka ukryła substancje odurzające w staniku. Kolejne porcje narkotyków policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania podejrzanych.

Mężczyzna na wniosek prokuratora i policjantów został tymczasowo aresztowany przez sąd, natomiast kobietę prokurator objął policyjnym dozorem - wyjaśniła podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Za popełnienie tych przestępstw grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

RadioZET.pl/Policja.waw.pl