Zamknij

Święto Kina coraz bliżej. Bilety kupimy ze sporą zniżką

10.12.2019 16:46
kino
fot. Shutterstock.com

Święto Kina w Warszawie: podano datę wydarzenia. Jak co roku seansy filmowe będą znacznie tańsze.

Lubisz oglądać filmy w kinie, ale nie chcesz wydawać majątku? Teraz możesz skorzystać ze zniżki. Wszystko z okazji Święta Kina, które w Warszawie obchodzimy już po raz szósty.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Święto Kina: kiedy

Celem akcji jest promowanie wśród Polaków kinematografii i popularyzowanie seansów filmowych jako sposobu spędzania wolnego czasu. W zeszłorocznym Święcie Kina wzięło udział 558 tys. osób. Organizatorzy liczą, że w tym roku widzowie także szturmem ruszą do kin.

W tym roku Święty Mikołaj przyjdzie wcześniej. Sieci kin: Cinema City, Helios, Multikino i Cinema 3D przygotowały niespodziankę dla wszystkich Polaków. 15 grudnia seanse filmowe w całej Polsce, a także w Warszawie, będą tańsze. Do akcji dołączyły także poszczególne kina studyjne.

Zobacz także

Święto Kina: ceny. Na jakie zniżki możemy liczyć?

Jeśli lubisz kino, ale nie podobają ci się ceny biletów w warszawskich multipleksach czy kinach studyjnych, teraz za każdy zapłacisz zaledwie 12 zł. W przypadku seansu 3D trzeba będzie jedynie dopłacić za okulary.

Patronat medialny nad akcją objęli: TVN i Filmweb. Święto Kina objęte jest także patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Więcej informacji oraz dokładną listę kin, biorących udział w Święcie Kina, można sprawdzić pod adresem: www.swietokina.com oraz na fanpage’u www.facebook.com/swietokina/.

Zobacz także

RadioZET.pl/Materiały prasowe/Twitter