Zamknij

Sylwester w Warszawie. Już wiadomo, kto zaśpiewa na placu Bankowym

10.12.2019 10:50
Sylwester na placu Bankowym
fot. TRICOLORS/East News

Sylwester 2019/2020 odbędzie się na placu Bankowym. Miasto organizuje to wydarzenie wspólnie ze stacją TVN. Na scenie zobaczymy m.in. Edytę Górniak. Kto jeszcze zaśpiewa w stolicy?

Sylwester w stolicy już po raz piąty będzie organizowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i stację TVN. Od dwóch lat warszawiacy w ostatnią noc roku tłumnie stawiają się na placu Bankowym. Tak będzie i tym razem. Do 2016 roku sylwester organizowano na placu Defilad. 

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Sylwester w Warszawie – gwiazdy

W tę najbardziej hucznie obchodzoną noc w roku nie zabraknie artystów z polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, gwiazdami wydarzenia będą m.in. Edyta Górniak, Bajm, Perfect.

Sylwester w Warszawie – kto jeszcze wystąpi?

Warszawiaków czeka pięć godzin nieustającej rozrywki. Widzowie, zarówno ci zgromadzeni na placu Bankowym, jak i przed telewizorami, będą mieli w czym wybierać. Na scenie pojawią się także: Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska. Wokaliści wykonają dobrze wszystkim znane utwory polskie i zagraniczne. 

Zobacz także

Bożena Janik, producentka imprezy, zapewnia, że „widzów czeka niezapomniana i pełna dobrej energii noc”.

Tegoroczny sylwester na placu Bankowym to będzie barwne, kolorowe show. Wystąpią wspaniali artyści. Usłyszymy przeboje polskie i zagraniczne, a oprawę choreograficzną widowiska stworzy Agustin Egurrola. Wraz z widzami TVN wejdziemy w Nowy Rok tanecznym krokiem i w dobrych humorach – powiedziała.

Warszawa sylwester
fot. Materiały prasowe

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl