Zamknij

Sylwester w Warszawie. Gdzie się odbędzie i kto wystąpi?

04.12.2019 15:17

Sylwester 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. Część warszawiaków spędzi najhuczniejszą noc roku w domach, a część, tradycyjnie, na imprezie sylwestrowej organizowanej przez miasto. Gdzie odbędzie się wydarzenie i jakie gwiazdy zaprezentują się w tym roku przed mieszkańcami stolicy?

Sylwester w Warszawie
fot. Kuba Jurkowski/REPORTER

Choć szczegóły ostatniego koncertu w roku są jeszcze owiane tajemnicą, wiadomo już, gdzie odbędzie się sylwester 2019/2020. Do 2016 roku warszawiacy tłumnie przybywali na plac Defilad. W tym roku gwiazdy zaśpiewają po raz kolejny na placu Bankowym. 

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Informacje o tym, gdzie odbędzie się tegoroczny sylwester, zdradził już w listopadzie rzecznik prasowy m.st. Warszawy Kamil Dąbrowa. Impreza będzie transmitowana przez telewizję TVN.

Sylwester 2019/2020 – program. Kto wystąpi?

Warszawiacy mogą liczyć na pięć godzin zabawy przy największych przebojach. Jakie gwiazdy zaśpiewają w stolicy? Choć na razie organizatorzy nie podali listy wykonawców, już teraz w internecie można znaleźć przecieki na ten temat.

W ubiegłych latach na stołecznej scenie sylwestrowej mogliśmy posłuchać takich wokalistów jak Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Beata Kozidrak czy Lady Pank. W tym roku, jak dowiedział się portal kronika24.pl, na scenie zobaczymy Edytę Górniak i zespół Kombii.

To na razie nieoficjalne doniesienia. Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także

RadioZET.pl/Kronika24.pl/Twitter