Zamknij

Policyjny pościg w Warszawie. Kierowca potrącił dwóch mundurowych

08.07.2020 13:31
Policja
fot. East News/PIOTR JEDZURA

Dwóch policjantów zostało potrąconych w Warszawie w okolicach ulicy Deszczowej. Rzecznik prasowy policji Tomasz Oleszczuk potwierdził tę informację w rozmowie z portalem RadioZet.pl.

Do potrącenia doszło w środę około godziny 12 w okolicach ulicy Deszczowej w Warszawie. Policja prowadziła wtedy działania na terenie jednego z komisów samochodowych.

Potrącenie policjantów w Warszawie

Informację o potrąceniu policjantów potwierdził rzecznik prasowy, asp. sztab. Tomasz Oleszczuk. Poinformował on, że policjanci z KRP Warszawa VI prowadzili działania na terenie jednego z komisów samochodowych. 

W ich trakcie kierowca jednego z aut ruszył z impetem, chcąc przejechać interweniujących funkcjonariuszy, potrącił dwóch policjantów, a następnie uszkadzając bramę wyjazdową, oddalił się. Niezwłocznie za nim w pościg ruszyli policjanci, którzy w okolicach Wyszkowa zatrzymali pojazd i mężczyznę

- przekazał Tomasz Oleszczuk.

Zobacz także

Mundurowi nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń. "Policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie, co było powodem takiego zachowania kierowcy, dlaczego chciał uniknąć kontroli i dlaczego uciekał przed policjantami" - powiedział asp. szt. Mariusz Mrozek.

RadioZET.pl