Znasz tę kobietę? Zgłoś się na policję

31.01.2020 12:47
Poszukiwana przez policję
fot. KSP

Warszawscy policjanci z Targówka poszukują kobiety ze zdjęcia. Najprawdopodobniej uszkodziła ona wkładki zamka w furtce na terenie ogródków działkowych.

Do zniszczenia zamka doszło w grudniu ubiegłego roku. Wartość strat została oszacowana na 1200 złotych. Z ustaleń śledczych wynika, że zamek popsuła kobieta widoczna na opublikowanym wizerunku.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB
Poszukiwana kobieta wygląda na około 35-40 lat i mierzy około 170 cm wzrostu. Ma włosy blond. Była ubrana w zieloną kurtkę i różową bluzę z kapturem. Miała na sobie także czarne spodnie i białe buty sportowe.

Zobacz także

Policja apeluje o pomoc. Jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje o tej kobiecie, mundurowi proszą o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub z policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603 81 52.

Informacje można przekazać także drogą elektroniczną. Adres e-mail to: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

Zobacz także

poszukiwna 2
fot. KSP
poszukiwana 4
fot. KSP

RadioZET.pl/KSP