Zamknij

Zaginął Teodor Brykała. Nie kontaktował się z rodziną od 14 marca

30.03.2020 09:38
Teodor Brykała
fot. KPP w Pruszkowie

Policja w Pruszkowie poszukuje 61-letniego Teodora Brykały. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 14 marca 2020 roku w Pruszkowie przy ulicy Promyka. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionego.

Teodor Brykała ostatni raz widziany był 14 marca 2020 roku przy ulicy Promyka w Pruszkowie. Od tego czasu nie wrócił do domu. Mężczyzna nie nawiązał także kontaktu z rodziną.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Zaginiony mężczyzna ma 61 lat i 176 centymetrów wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne oczy i krótkie włosy z widocznymi zakolami. Jego cechą charakterystyczną jest tatuaż na prawej lub lewej kostce w postaci serca oraz inicjałów WB. W dniu zaginięcia miał na sobie szarą kurtkę i sportowe buty.

Zobacz także

"Ktokolwiek zna jej miejsce pobytu lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8, telefonicznie: 22 60- 46 -2013, za pośrednictwem poczty elektronicznej: oficer.prasowy. pruszkow@ksp.policja.gov.pl lub najbliższą jednostką Policji pod numer 997, lub 112" - przekazał rzecznik prasowy komendy w Pruszkowie.

Screenshot_6
fot. KPP w Pruszkowie

Zobacz także

RadioZET.pl/KPP w Pruszkowie