Zamknij

Wpadł przez narkotyki. W jego garażu policjanci znaleźli też kradzione samochody

04.02.2020 16:58

Policjanci zatrzymali 44-latka podejrzanego o posiadanie 700 gramów amfetaminy. Okazało się, że narkotyki to niejedyne, co ma na sumieniu. W garażu mieszkańca Ursynowa funkcjonariusze znaleźli kradzione auta.

narkotyki
fot. KRP II

Kryminalni z Mokotowa pojechali do mieszkania 44-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania lokalu znaleźli duży foliowy worek z amfetaminą, kluczyki oraz umowę wynajmu miejsca parkingowego w garażu podziemnym przy ul. Jeżewskiego. To wzbudziło ich podejrzenia.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

narkotyki
fot. KRP II

Mundurowi zatrzymali mężczyznę, ale postanowili sprawdzić, co przechowuje w garażu podziemnym. Na miejscu natknęli się na skradzione audi A6, do którego ursynowianin posiadał kluczyk.

Mężczyzna przyznał, że ukradł ten samochód. Jednak to nie wszystko. Na parkingu pod swoim mieszkaniem podejrzany trzymał jeszcze mercedesa i hondę, który nosiły znamiona ingerencji w numery VIN.

W hondzie kryminalni znaleźli jeszcze dwa foliowe woreczki z amfetaminą. Kolejne dwa samochody marki audi policjanci znaleźli i zabezpieczyli na parkinu przy ul. Nowoursynowskiej. Po oględzinach policyjnych techników kryminalistyki okazało się, że mogą to być auta z przerobionymi numerami. Pojazdy trafiły na parking strzeżony, a podejrzany do policyjnego aresztu - relacjonował asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

Zobacz także

kradziony samochód
fot. KRP II

Policjanci podejrzewali, że to nie koniec kradzieży na koncie mieszkańca Ursynowa. Następnego dnia znaleźli audi A6 oraz bmw skradzione na terenie Grodziska Mazowieckiego. W jednym z nich znajdowało się około 230 gramów haszyszu.

44-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty. Mokotowski sąd na wniosek policjantów i prokuratora postanowił zastosować wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

kradziony samochód
fot. KRP II
podejrzany
fot. KRP II

Zobacz także

RadioZET.pl/KRP II