Zamknij

Ukradł biżuterię w klubie fitness. Policja publikuje wizerunek podejrzanego

14.02.2020 12:11
Mężczyzna podejrzewany o kradzież biżuterii w klubie fitness
fot. KRP II

Ursynowscy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny podejrzanego o kradzież biżuterii w ursynowskim klubie fitness. Opublikowano wizerunek domniemanego sprawcy.

Do kradzieży biżuterii doszło 22 stycznia 2020 r. w klubie fitness przy ulicy Puszczyka. Mężczyzna włamał się do szafki i ukradł złotą obrączkę oraz łańcuszek.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Śledztwo prowadzą policjanci z ursynowskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego. Na stronie policji publikowano screeny w monitoringu z wizerunkiem domniemanego sprawcy.

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciach, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Janowskiego 7 w Warszawie

- apeluje Robert Koniuszy z Komendy Rejonowej Policji II.

Osoby, które rozpoznają podejrzanego mężczyznę lub znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ul. Janowskiego 7 na warszawskim Ursynowie. Informacje można przekazać pod numerem tel. 22 603 19 78 (czynny całą dobę) lub do sekretariatu wydziału (22) 603-34-34. Można również wysłać e-mail na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Zobacz także

RadioZET.pl/KRPII

złodziej
fot. KRP II
złodziej
fot. KRP II
złodziej
fot. KRP II