Zamknij

Miał rozprowadzać narkotyki wśród uczniów liceów. 25-latek usłyszał zarzuty

27.01.2020 15:26
narkotyki
fot. KRP II

Policjanci z warszawskiego Mokotowa zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o rozprowadzanie narkotyków wśród uczniów ursynowskich liceów.

25-latek na co dzień świadczył usługi przewozu osób. W przerwach między kursami miał rozprowadzać narkotyki. Za grupę klientów nielegalnej części swojej działalności wybrał sobie uczniów ursynowskich szkół średnich - informuje mokotowska policja na swojej stronie internetowej.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

14 zawiniątek w samochodzie i 80 porcji narkotyków w mieszkaniu

Ok. godziny 9.30 mężczyzna zatrzymał swoją toyotę pod jedną z ursynowskich szkół, czym zwrócił uwagę policjantów. Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę i przeszukali auto. Okazało się, że w pojeździe znajdowało się 14 zawiniątek z białym proszkiem. Badania narkotesterem wykazały, że to kokaina.

Kierowca toyoty przyznał, że środki psychoaktywne należą do niego. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W jego mieszkaniu na warszawskiej Białołęce kryminalni znaleźli jeszcze 80 porcji - relacjonował asp. szt. Robert Koniuszy.

25-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia. Do czasu rozprawy prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru - podejrzany musi się meldować 5 razy w tygodniu w ursynowskim komisariacie.

Zobacz także

RadioZET.pl/KRP II