Zamknij

Ciepło wróciło już do wszystkich budynków. Wciąż są utrudnienia w ruchu

13.12.2019 10:08
Awaria ciepłownicza w Warszawie - usuwanie skutków
fot. Piotr Molecki/East News

Trwa usuwanie skutków awarii ciepłowniczej w Warszawie. W czwartek ratusz poinformował, że ciepło powróciło już do wszystkich dzielnic, kłopoty mieli jednak mieszkańcy Sadyby. W piątek spółka Veolia podała, że sytuacja wróciła do normy. Niestety nadal są utrudnienia w ruchu.

Na Sadybie wciąż trwają prace naprawcze. Kłopoty mieli warszawiacy mieszkający najbliżej miejsca awarii ciepłowniczej, jednak - jak informuje spółka Veolia na swojej stronie - ciepło dociera już do wszystkich budynków.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Veolia Energia Warszawa informuje, że o godz. 6.30 wznowiliśmy dostawy ciepła do wszystkich budynków mieszkalnych w obszarze awarii, jaka miała miejsce przy ul. Powsińskiej w Warszawie. Obecnie nasze prace skoncentrowane są nad usunięciem skutków awarii sieci. - czytamy na stronie energiadlawarszawy.pl.

W czwartek Aleksandra Żurada, rzecznik Veolia Energia Warszawa SA, powiedziała Polskiej Agencji Prasowej, że naprawa magistrali ciepłowniczej powinna się zakończyć w ciągu kilku godzin.

Zobacz także

Pewnie do wczesnych godzin wieczornych ciepło popłynie do tych mieszkańców, którzy są w tym obszarze najbliżej awarii - poinformowała.

Utrudnienia w ruchu

Jak informuje ZTM, w rejonie awarii wciąż są utrudnienia na ulicy Powsińskiej. Zawieszone zostało funkcjonowanie przystanków: GORASZEWSKA 02 i 03 i LIMANOWSKIEGO 02. Nastąpiły zmiany tras autobusów 131, 159, 162, 164, 180, 185, 187, N33, N83.

RadioZET.pl/PAP