Zamknij

Otwarcie nowoczesnego dyskontu w Warszawie. Sklep o powierzchni 1,4 m kw.

26.10.2020 13:17
Otwarcie nowego dyskontu
fot. East News/Marek BAZAK (zdjęcie ilustracyjne)

Koronawirus. W Warszawie mimo panującej epidemii wirusa SARS-CoV-2 na stołecznym Ursynowie zapowiedziane jest otwarcie nowego niemieckiego dyskontu. Czy na otwarciu sklepu pojawiają się tłumy ludzi?

Koronawirus w Warszawie. Pogarsza się sytuacja epidemiczna na całym Mazowszu. Nie tylko stolica, ale cały kraj znajduje się w czerwonej strefie. Rząd przywraca obostrzenia i restrykcje. Tymczasem na warszawskim Ursynowie w tym tygodniu zapowiedziane jest otwarcie nowego sklepu Lidl — informuje "Super Express". Aktualnie obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób, nie wiadomo więc, czy na otwarciu pojawiają się tłumy.

Koronawirus w Warszawie. Otwarcie nowego Lidla na Ursynowie

Nowy sklep niemieckiej sieci Lidl ma zostać otworzony przy ulicy Fort Służew 2. Otwarcie zaplanowano na czwartek, 29 października. Pierwsze zakupy będzie można zrobić od 6 rano. Jak informuje tabloid, nowy sklep ma być bardzo nowoczesny. Co więcej, ma mieć trzy kondygnacje — parking, przestrzeń sklepową oraz biurową. Sam sklep ma mieć 1,4 tys. metrów kwadratowych.

Zobacz także

Zazwyczaj na otwarciach nowych dyskontów przychodzą tłumy. Nie wiadomo, jak będzie tym razem — w Polsce w związku z epidemią koronawirusa obowiązuje zakaz zgromadzeń. Wszyscy, którzy wybierają się na otwarcie nowego sklepu na Ursynowie, muszą pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust oraz nosa, dezynfekcji dłoni, a także zachowaniu bezpiecznego dystansu społecznego.

RadioZET.pl/Super Express