Zamknij

W ten weekend nie siedź w domu. Warszawa pełna atrakcji

23.01.2020 16:13
Warszawa atrakcje
fot. Shutterstock

Jesteś z Warszawy? A może planujesz wyjazd do stolicy? To dobrze się składa, bo w ten weekend Warszawa ma do zaoferowania wiele atrakcji. Każdy znajdzie dla siebie jakieś ciekawe wydarzenie 24, 25 i 26 stycznia.

24, 25 i 26 stycznia w Warszawie nie będziesz się nudzić. Stolica jak zwykle pełna atrakcji. A skorzystać z nich mogą dzieci i dorośli. Niektóre wydarzenia są bezpłatne, za inne trzeba będzie zapłacić. Sprawdź najciekawsze wydarzenia w Warszawie 24, 25 i 26 stycznia!

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Warszawa atrakcje na weekend: 24, 25 i 26 stycznia

 • Rodzinne spotkanie ze sztuką: kolaż

Dom Kultury "Rembertów" zaprasza na warsztaty z tworzenia kolaży w sobotę, 25 stycznia o godzinie 11:00. Zajęcia poprowadzi Aleksandra Degórska.

Jej prace zostały docenione przez zespoły Depeche Mode, Queen i A-ha. Kolaże pojawiły się na wystawach w Warszawie i Moskwie oraz na łamach magazynów "The Mother Mag", "Lounge", "Fabularie" - czytamy w opisie wydarzenia.

Uczestnicy na warsztatach poznają historię powstania kolaży, a następnie skupią się na wykonaniu własnoręcznej pracy. Wstęp jest bezpłatny. Wcześniej obowiązują zapisy.

 • Book & Vinyl Festival

W dniach 24-26 stycznia w Hali Gwardii będziecie mogli spotkać aktywnych polskich wydawców książkowych oraz płytowych. Organizatorzy wydarzenia gwarantują, że w ofercie znajdziecie tysiące książek oraz winyli.

 • Festiwal "Jedz Pij Warszawo"

Już 25 stycznia rusza jedno z największych wydarzeń kulinarnych w Warszawie. Festiwal trwa od 25 do 26 stycznia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W programie m.in. Warszawa Kulinarna z Pawłem Delągiem. Pojedynek na tatary z Robertą Sową oraz prezentacje i degustacje najlepszych produktów. Bilety od 20 złotych.

 • Straszny spacer po Starówce

Jest to propozycja dla wszystkich miłośników strasznych historii i spacerów. Organizatorzy gwarantują, że podczas tego wydarzenia usłyszycie legendy, opowiadania i anegdoty, od których włosy zjeżą się wam na głowie.
Zbiórka w sobotę, 25 stycznia o godzinie 20:00 na Placku Zamkowym przed bramą Zamku Królewskiego. Spacer potrwa około 90 minut. Koszt: "co łaska".

 • Chiński Festiwal Światła

Chiński Festiwal Światła to wystawa składająca się z 38 konstrukcji, które pokryte są kolorowymi tkaninami. Każda z nich podświetlona jest specjalnymi żarówkami.
Wystawę możemy obejrzeć w niedzielę, 26 stycznia od godziny 16:00 do 22:00 w Forcie Bema. Cena biletu od 20 do 45 złotych.

 • Wystawa: "Polskie Bieguny. Himalaje ’74 i Antarktyda ’77"

Na wystawie zobaczymy około stu niepokazywanych dotychczas zdjęć z archiwum Mirka Wiśniewskiego, który w odstępie niecałych trzech lat wyrusza na dwie pionierskie ekspedycje na dach świata i Antarktydę. Z obu wyjazdów przywozi ponad dwa tysiące zdjęć — czytamy w opisie wydarzenia.

Wystawę można oglądać przez cały weekend w Domu Spotkań z Historią.

 • Winetastic Art — rozrywkowe malowanie przy winie

Uwielbiasz sztukę? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Pod okiem profesjonalnego artysty namalujesz samodzielnie obraz.

Bilety do kupienia od 119 złotych. Wydarzenie startuje w sobotę, 25 stycznia o godzinie 14:00 w barze LOKO.

 • Space 2020 - nasza przyszłość w kosmosie

Co ciekawego będzie się działo w dziedzinie eksploracji i podboju przestrzeni kosmicznej w latach 20-tych tego wieku? O tym porozmawiamy na konferencji SpaceHUB "Space 2020" - gwarantują organizatorzy wydarzenia.

Konferencja odbędzie się 25 stycznia 2020 roku w Brain Embassy. Start godzina 12:00.

 • Mecz VERVA Warszawa ORLEN Paliwa kontra Jastrzębski Węgiel

W niedzielę, 26 stycznia 2020 roku w 17. kolejce PlusLigi rozegra się mecz między VERVA Warszawa ORLEN Paliwa a Jastrzębski Węgiel. Start sportowego wydarzenia o 14:45. Bilety już od 25 złotych.

 • Targowisko Sztuki

Zamek Królewski w Warszawie — Muzeum oraz Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zapraszają na pierwszą edycję Targowiska Sztuki w 2020 roku.
Impreza odbędzie się w Arkadach Kubickiego przy pl. Zamkowym 4 w niedzielę, 26 stycznia od godziny 11:00 do 16:00. Wstęp wolny.

 • Potańcówka "Dzisiaj jeszcze tańczę"

Uwielbiasz tańczyć? Koniecznie wybierz się w piątek, 24 stycznia do Kulturalnej. Organizatorzy imprezy gwarantują zabawę przy najlepszych polskich piosenkach z winyli.

 • Nowy Chiński Rok

Restauracja Pańska 85 zaprasza w piątek, 24 stycznia 2020 roku na świętowanie Nowego Chińskiego Roku. W tym dniu na gości czeka wiele niespodzianek.

RadioZET.pl