Zamknij

Instruktorka tańca z koronawirusem. Szkoła poszukuje kursantów

16.03.2020 10:42
Salsa Libre
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne

Szkoła tańca Salsa Libre na swojej oficjalnej stronie opublikowała oświadczenie w związku z pojawieniem się koronawirusa u jeden z instruktorek — Magdy Glińskiej.

"Amigos! Objawy u Magdy pojawiły się we czwartek 12.03 więc wszystkie osoby, które miały z nią bezpośredni kontakt przez 14 dni wstecz od tej daty są w mniejszym lub większym stopniu zagrożone" - poinformowała szkoła tańca. Na prośbę sanepidu Salsa Libre tworzy listę osób, które uczestniczyły w kursach tańca od piątku, 6 marca do wtorku, 10 marca.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Listy obecnych kursantów i kursantek zostaną zaciągnięte z naszego systemu. Dane, które otrzyma Sanepid to imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres email (jeśli z jakiegoś powodu Twojego nr telefonu czy e-maila nie ma w naszej bazie, prześlij nam te dane na email zapisy@salsalibre.pl z dopiskiem w jakich zajęciach i kiedy brałeś/aś udział).

Szkoła tańca o kontakt poprosiła także wszystkich statystów z kursów z chorą instruktorką.

Będziemy Wam wdzięczni za pełną współpracę w tym zakresie i wysłanie jak najszybciej danych. Listę osób chcemy wysłać wcześnie rano. Wszystkie osoby, które znajdą się na liście mogą się spodziewać w najbliższym czasie kontaktu ze strony Sanepidu

- przekazała szkoła.

Zobacz także

Szkoła podziękowała za troskę i poinformowała, że instruktorka tańca czuje się dobrze. "Ma niższą temperaturę i jest już w domu".

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/Salsa Libre