Zamknij

Tragiczny finał imprezy. 16-latek wypadł z trzeciego piętra. "Usłyszeliśmy przeraźliwy krzyk"

21.11.2021 13:08

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 16-latka na warszawskim Ursynowie. Chłopak, który uczestniczył w głośnej imprezie nastolatków, wypadł z trzeciego piętra jednego z bloków. 

Ursynów
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Do wypadku, jak podaje lokalny portal haloursynow.pl, doszło w sobotę wieczorem na jednym z osiedli na warszawskim Ursynowie. Z trzeciego piętra bloku przy ul. Surowieckiego wypadł 16-latek, który poniósł śmierć na miejscu. 

- To był 16-letni chłopak. Spadł z balkonu na trzecim piętrze. Zgłoszenie dostaliśmy ok. 21:10 od lokatora - relacjonował portalowi pracownik ochrony budynku mieszkalnego, w którym wydarzyła się tragedia. 

Warszawa. Tragedia na Ursynowie. 16-latek wypadł z 3. piętra

Na ostatnim piętrze budynku odbywała się głośna impreza. - Bawili się bardzo młodzi ludzie. Sąsiedzi nie interweniowali, bo było jeszcze przed godz. 22. Ale nagle usłyszeliśmy przeraźliwy krzyk - opowiadała jedna z mieszkanek osiedla w rozmowie z haloursynow.pl. 

Na miejsce dotarła policja, a także prokurator. Doszło do oględzin, a wszyscy uczestnicy imprezy zostali przesłuchani na komisariacie. 

Serwis dodał, że "zwłoki 16-latka jeszcze po godz. 23 leżały pod blokiem, osłonięte policyjną zasłoną" i że policja na ten moment nie udziela szczegółowych informacji na temat zdarzenia. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/haloursynow.pl