Zamknij

Atak nożownika pod Żabką. Poszkodowany "z ciężkimi obrażeniami" w szpitalu

13.12.2021 13:58

Policja poszukuje nożownika, który w poniedziałek przed południem zaatakował młodego mężczyznę pod Żabką na warszawskim Ursusie. Sprawca uciekł samochodem.

Atak nożownika
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w warszawskiej dzielnicy Ursus. O szczegółach poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowy z komendy na Ochocie podkom. Karol Cebula.

Warszawa. Atak nożownika pod Żabką. Trwa obława na sprawcę

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 11:30. Przy ulicy Posagu 7 Panien 12 [...] z bmw wysiadł mężczyzna i zaatakował 27-latka, prawdopodobnie pracownika sklepu Żabka. Sprawca uciekł pojazdem, którym przyjechał - powiedział.

Zaatakowany mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala. W momencie ataku 27-latkowi towarzyszyła partnerka. - Nic jej się nie stało - zapewnił Cebula, dodając: - Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu tego zdarzenia oraz wytypowania sprawcy. 

Nie odpowiedział na pytanie, czy policja ma np. materiały z monitoringu przed sklepem. - Czynności prowadzone są na miejscu - powtórzył. Pierwszy informację o ataku nożownika podał portal "Warszawa w Pigułce".

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP