Zamknij

Ciało kobiety na balkonie AWF-u. Policja: to 20-letnia Portugalka

14.10.2021 18:55
ciała kobiety na balkonie AWF
fot. PAP

Ciało kobiety znalezione na balkonie AWF-u. Jak ustaliła policja, to 20-letnia obywatelka Portugalii. - Nie była studentką AWF-u. Ustalamy co tam robiła i czy była studentką innej warszawskiej uczelni - powiedziała PAP rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa V podinsp. Elwira Kozłowska.

Warszawa. Kobieta, której ciało znaleziono na balkonie jednego z budynków Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie to 20-letnia obywatelka Portugalii.

- Nie była studentką AWF-u. Ustalamy co tam robiła i czy była studentką innej warszawskiej uczelni - powiedziała PAP rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa V podinsp. Elwira Kozłowska.

Ciało kobiety na balkonie AWF-u. Policja: to 20-letnia Portugalka

Podinsp. Elwira Kozłowska w rozmowie z PAP przekazała, że informację o zwłokach na terenie Akademii Wychowania Fizycznego policjanci otrzymali w czwartek tuż przed godziną 8 rano. - Pracownik uczelni poinformował policję, że na balkonie znajdują się zwłoki kobiety - tłumaczyła policjantka.

Wskazała, że na miejsce pojechali policjanci oraz wezwano ratowników. - Ratownicy potwierdzili zgon kobiety - podała.

- Sprawdzamy, czy była studentką jakiejkolwiek innej warszawskiej uczelni - zaznaczyła Kozłowska. - Prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratury - dodała policjantka.

"Balkon, na którym znalezione zostało ciało, zasłonięty został prześcieradłami. Na miejscu pracowało kilkunastu policjantów. Oględziny prowadzone były pod nadzorem prokuratury" - podaje polsatnews.pl.

RadioZET.pl/ Bartłomiej Figaj (PAP)