Zamknij

Kierowca taksówki postrzelony. "Przyłożył broń do siedzenia i oddał strzał"

01.06.2021 19:15
Kierowca taksówki postrzelony w Warszawie
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie ilustracyjne)

W poniedziałek późnym wieczorem na warszawskim Mokotowie postrzelony został kierowca taksówki. Mężczyzna trafił do szpitala, a jego życiu na szczęście nic nie zagraża. Policja cały czas poszukuje napastnika.

Warszawa. Do zdarzenia, o którym informowało m.in. TVN Warszawa, doszło w poniedziałek późnym wieczorem przy ul. Puławskiego 138 A na stołecznym Mokotowie. 

- Ok. godz. 23.30 do taksówki wsiadł najprawdopodobniej obywatel Tadżykistanu. Kierowcą również był obywatel tego kraju. W pewnym momencie pasażer przyłożył broń do siedzenia kierowcy i oddał strzał, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia - przekazała w rozmowie z TVN Warszawa Iwona Kijowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II na Mokotowie.

Warszawa. Kierowca taksówki postrzelony. Policja szuka sprawcy

Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale zdaniem lekarzy jego stan zdrowia nie pozwala jeszcze na to, aby mógł zostać przesłuchany. 

Policja cały czas szuka sprawcy. Apeluje również do świadków zdarzenia. Każdy, kto coś wie w tej sprawie lub ma np. nagranie dotyczące tej sytuacji może się zgłosić do komendy przy ul. Malczewskiego na Mokotowie. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/TVN Warszawa