Zamknij

Mężczyzna wyskoczył z jadącego pociągu. "Jego stan jest krytyczny"

05.09.2021 16:35
Warszawa. Mężczyzna wyskoczył z pociągu
fot. Marcin Jurkiewicz/East News, zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę po południu w pobliżu stacji Warszawa Reduta Ordona doszło do wypadku. Z jadącego pociągu wyskoczył ok. 35-letni mężczyzna. Serwis Warszawa w Pigułce podaje, że jego stan jest krytyczny.

Warszawa. Dramatyczny wypadek między stacjami Warszawa Reduta Ordona a Warszawa Zachodnia. Stołeczne media podają, że mężczyzna wyskoczył z jadącego pociągu przed godziną 14.

TVN Warszawa cytuje Bernarda Chmielewskiego ze stołecznej straży pożarnej, który przekazał, że zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło do strażaków o godzinie 13.46.

Warszawa. Mężczyzna wyskoczył z pociągu. "Skład został zatrzymany"

– Około kilkaset metrów od stacji Warszawa Zachodnia z pociągu wyskoczył mężczyzna. Wezwano nas na miejsce do zabezpieczenia zdarzenia – poinformował w TVN Warszawa strażak.

Wyjaśnił, że mężczyzna doznał licznych potłuczeń i złamań. Został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalili, że miał około 35 lat. – Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn wyskoczył z jadącego w kierunku Skierniewic pociągu. Skład został zatrzymany. Należy liczyć się z utrudnieniami – poinformowała w TVN Warszawa Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

RadioZET.pl/TVN Warszawa/Warszawa w Pigułce