Zamknij

Strzały w pobliżu szpitala MSWiA. Pirat drogowy potrącił policjantkę

12.03.2020 22:30
Warszawa
fot. Shutterstock

Pirat drogowy potrącił policjantkę. W reakcji na to drugi funkcjonariusz oddał w kierunku uciekającego kilka strzałów. Stało się to po kolizji w pobliżu ul. Wołoskiej. Trwają poszukiwania kierującego matizem - podał w czwartek wieczorem portal TVN Warszawa.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak przekazała portalowi Anna Kędzierzawska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, zdarzenie miało miejsce ok. godz. 18.30. "Przy ul. Wołoskiej doszło do kolizji trzech samochodów: volvo, toyoty i daewoo matiza. Gdy policjanci przyjechali na miejsce (...), kierujący matizem próbował odjechać" - poinformowała.

Zobacz także

Policjanci szybko zareagowali i zajechali drogę kierowcy.

Ten nie zważając jednak na polecenia, wciąż próbował się oddalić. Odjeżdżając, potrącił policjantkę. Wtedy drugi funkcjonariusz postanowił wykorzystać broń służbową i oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającego kierowcy.

- powiedziała portalowi Kędzierzawska.

Zobacz także

Potrąconej policjantce nie stało się nic poważnego. "Kierowca matiza odjechał. W okolicy ulicy Miłobędzkiej odnaleźliśmy porzucone auto. Nikogo nie było w środku" - podała policjantka.

Zobacz także

Teraz trwają poszukiwania kierującego samochodem, w których wykorzystywany jest pies tropiący. "O zdarzeniu została poinformowana prokuratura" – zaznaczyła Kędzierzawska.

RadioZET.pl/PAP/TVNWarszawa